Pojízdné terasy

Stylové zastřešení pojízdnou terasou

Jsme přední český výrobce plochého bazénového zastřešení pojízdnou terasou. Veškerá výroba a vývoj probíhá v Čechách. Jsme mladá inovativní firma, ale naše pojízdné terasy byly dlouhodobě vyvíjeny a testovány českými techniky a profesionály z oboru. Dnes se můžeme pyšnit profesionálním týmem, který stojí za kvalitním českým produktem od začátku až do konce.

Zakládáme si na individualizované výrobě a produktech navržených přesně na míru každému zákazníkovi. Naše ploché bazénové zastřešení je značkou české kvality a splní i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Bezpečí vašich dětí a mazlíčků

Bezpečí vašich dětí a mazlíčků

Díky našemu chytrému zastřešení bazénů zabráníte spadnutí vašich dětí či mazlíčků do vody.

Efektivní využití prostoru

Efektivní využití prostoru

Díky našemu zastřešení bazénů posuvnou terasou můžete plně a jakkoliv využívat i plochu nad vaším bazénem.

Vysoká nosnost

Vysoká nosnost

Plnohodnotné využití posuvné terasy, a to až do zatížení na 100kg/m2 (celková nosnost bez bezpečnostního koeficientu 150 kg/m2).

Individuální možnosti

Individuální možnosti

Jako jediní na trhu nabízíme individuální zpracování posuvných teras různých velikostí, tvarů a materiálu na míru každému zákazníkovi.

Designové a elegantní zastřešení

Designové a elegantní zastřešení

Vaši zahradu nebude kazit klasické masivní a kopulovité zastřešení bazénu. Budete mít chytré a ploché kompaktní bazénové zastřešení vhodné pro celoroční použití.

Inovátorský a chytrý přístup

Inovátorský a chytrý přístup

Novinka na trhu splňující náročné požadavky dnešní doby – bezpečné, flexibilní, ekonomické a chytré zastřešení bazénu, které nezabírá místo a nepřekáží.

Česká výroba a vývoj

Česká výroba a vývoj

Jsme kvalitním českým výrobcem. Veškerá naše výroba a vývoj probíhá v Čechách. Naše produkty jsou dlouhodobě vyvíjeny a testovány českými techniky a profesionály z oboru.

Více o produktu
Vlna

Kontakty

telefon +420 737 654 455

e-mail info@pojizdneterasy.cz

adresa Pojízdné Terasy s.r.o.

U Řepory 3059/30

155 00 Praha - Řeporyje

07074913

DIČ CZ07074913

Obchodní podmínky


Podmínky zpracování osobních údajů

Napište nám

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.