Pojízdné terasy | Pojízdné terasy

Stylové zastřešení bazénů pojízdnou terasou

Stylové zastřešení bazénů pojízdnou terasou - Úvodní obrázek

Pojízdné terasy

Pojízdné terasy jsou předním českým výrobkem. Představují designově unikátní ploché zastřešení pro vaše bazény, domácí jezírka či filtrace, zapuštěné vířivé vany do země či jakýchkoliv jiných podzemních prostor. Terasy jsou vždy navržené a vyráběné dle individuálních požadavků zákazníka s maximálním důrazem na detail.

Funkční, bezpečné, nadčasové a moderní – tak bychom ve zkratce popsali ploché bazénové zastřešení naší pojízdnou terasou. Pojízdné terasy jsou navrženy tak, aby splnily i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Naše ploché bazénové zastřešení splňuje hlavní požadavky dnešních rodin:

 • především bezpečnost rodiny
 • ekonomické/ úsporné řešení
 • nenáročné na provoz
 • nenáročné na prostor zahrady
 • jednoduché ovládání
 • nezabírá místo, nepřekáží
 • kvalitní materiál s dlouhodobou životností
 • trendy řešení, které vám udělá radost po každé, když se podívat ven z okna

Víceúčelové využití zastřešení bazénů

Naše pojízdné terasy vynikají zejména svou využitelností. Díky našemu pochozímu zastřešení bazénů posuvnou terasou využijete plně prostory, které byste běžným zakrytím bazénů nevyužili.

Mluvíme o plnohodnotné posuvné terase, která nejen zastřeší váš bazén, ale díky své nosnosti, která umožňuje po krytu chodit, ji můžete dále maximálně a plnohodnotně využívat i k jiným aktivitám a relaxaci. Pojízdnou terasu můžete využít pro zahradní sezení, opalování, grilování s přáteli či jako hrací plochu pro děti.

Víc než jen bezpečné zastřešení bazénu

Nejčastější obavy rodičů při pořizování rodinných zapuštěných bazénů či jezírek je bezpečnost dětí. Tato starost pro vás naprosto odpadá. Kompaktní bazénové zastřešení nejen šetří prostor a plochu vaší zahrady, ale zajistí maximální bezpečí vašich dětí a mazlíčků, kteří po ni mohou běhat po celý rok.

Navíc je terasa doplněna o vlastní vyvinutou zamykací aretaci, což ještě více zaručuje její maximální bezpečnost.

Bazénový kryt současně zamezuje spádu nečistot do vody. Navíc se díky izolaci automaticky zamezuje odpaření vody, což šetří i vaše peníze a čas na čištění a dopouštění bazénu.

Jednoduché a chytré ovládání pojízdné terasy

Zakrytí a odkrytí bazénu je otázkou několika vteřin. Odsunutí terasy je velmi snadné, pro děti však zabezpečené a více méně nemožné. Navíc dodávaný aretační systém zvyšuje bezpečnost terasy na maximum.

Nabízíme terasy jak manuální, tak s automatickým pohonem. Výhodou automatického pohonu je, že ničím nemusíte hýbat, ani nic odsouvat či se ohýbat. Jednoduše zmáčknete tlačítko a kryt bazénu automaticky vyjede a zajede zpět do několika vteřin.

Automatické terasy také nabízí možnost napojení na systémy inteligentní domácnosti, můžete tak kontrolovat a ovládat vaši terasu i na dálku on-line díky chytrému řešení.

Individuální možnosti zastřešení bazénu

Naše ploché zastřešení bazénů pojízdnou terasou podléhají individuálním požadavkům a návrhům každého zákazníka. Na vaše přání je možné vyrobit různé velikosti a tvary teras.

 • Vybrat si můžete z různých variant krytin – dřevo, WPC, umělý trávník.
 • Ke každé terase je počítaný statický výpočet dle požadavků klienta.
 • Konstrukce zastřešení je hliníková – je lehčí, nezrezne, má vysokou životnost a je vhodná pro agresivní prostředí
Profi
 

Orientační cena systému za m2

Materiál bez montáže: 1600 Kč bez DPH*

Terasa na klíč: 2000 Kč bez DPH*

Barevnost

Teak
Brown
Exotic Brown
Colorado Brown
Stone Grey
Mixed Black
 

Style
 

Orientační cena systému za m2

Materiál bez montáže: 1350 Kč bez DPH*

Terasa na klíč: 1750 Kč bez DPH*

 

Barevnost

Teak
Brown
Exotic Brown
Colorado Brown
Stone Grey
Mixed Black
 
Nature
 

Orientační cena systému za m2

Materiál bez montáže: 1600 Kč bez DPH*

Terasa na klíč: 2000 Kč bez DPH*

Barevnost

Teak Cloud
Mocha Cloud
Chocolate Ancient
 
 

Naše výroba

Jsme přední český výrobce bazénového zastřešení pojízdnou terasou. Veškerá výroba a vývoj probíhá v Čechách. Jsme mladá inovativní firma, ale naše pojízdné terasy byly dlouhodobě vyvíjeny a testovány českými techniky a profesionály z oboru. To je naší konkurenční výhodou. Dnes se můžeme pyšnit profesionálním týmem, který stojí za kvalitním českým produktem od začátku až do konce.

Zakládáme si na kvalitní individualizované výrobě a produktech navržených přesně na míru každému zákazníkovi. Naše produkty jsou značkou české kvality a splní i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Kontakty

telefon +420 737 654 455

e-mail info@pojizdneterasy.cz

adresa Pojízdné Terasy s.r.o.

U Řepory 3059/30

155 00 Praha - Řeporyje

07074913

DIČ CZ07074913

Obchodní podmínky


Podmínky zpracování osobních údajů

Napište nám

Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.