Vás nabíjí vaše zahrada,
nás nabíjí šťastní klienti.

Zahrada je váš soukromý kus ráje – místo kde relaxujete, kde trávíte čas se svými blízkými a rodinou. Každý detail by tak měl splňovat vaše očekávání a přání. Proto je v naší nabídce nepřeberná paleta krytin, jež uspokojí i ta nejnáročnější přání a představy.

Volit můžete z ušlechtilých přírodních dřevin, profesionálních wood-plastikových krytin, nebo z velkého množství umělých zatravnění. Každá terasa je pro nás unikátní realizací a vše je tak uzpůsobeno pro maximální radost z výsledku.

na rovinu

Na rovinu?

Pojízdné terasa svou konstrukcí nabízí dva druhy propojení s přímým okolím bazénu.

Často vyhledávaným řešením je spojení pojízdné terasy v jedné rovině s okolní krytinou. Vzniká tak čistá plocha s utajeným koupacím tělesem pod úrovní.

​Oblíbená je však i varianta “na krytinu”, kdy Pojízdná terasa funguje jako vyvýšený kryt. Výška Pojízdné terasy s krytinou se v tomto případě pohybuje v rozmezí 0,214 – 0,314m.

Krytina

Špičková konstrukce je záruka dlouho a bezvadně fungující konstrukce pojízdné terasy – to je nutný základ. Krytina je však prvek, který terasu propojuje s okolím, prvek jež propojuje uživatele se zahradou.

Volbu materiálu krytiny doporučujeme zvažovat s ohledem na materiálové vlastnosti, dlouhodobou udržitelnost a samozřejmě dle osobních preferencí.

Opět doporučujeme návštěvu našeho showroomu, kde jsou všechny typy krytin k nahlédnutí a to i na denním světle – zajíce v pytli u nás nekoupíte.

Ušlechtilé přírodní materiály

Nabídka přírodních krytin je bohatá a čítá evropské, sibiřské, exotické i tepelně modifikované dřeviny. Při výběru doporučujeme zvažovat nejen vzhled krytiny, ale další faktory jako požadavky na údržbu a také samozřejmě předpoklady trvanlivosti jednotlivých druhů terasových prken. Rozpětí trvanlivosti je velké a pohybuje se v rozmezí 15 až 30 let.

Pokud v naší nabídce nenaleznete požadovaný druh kryti je možné objednat terasu zcela bez krytiny a po vlastní ose instalaci dodělat.

Wood Plastic Composite (WPC)

WPC, nebo-li “dřevoplast” je kompozitní materiál vyráběný částečně ze dřeva s přídavkem plastové složky. Jedná se tedy o uměle vytvořené “dřevo”, složené z 60% z kvalitní dřevité moučky doplněné z 40% polymerem, což poskytuje optimální poměr mezi těmito dvěma surovinami.

Výhody WPC

 • Odolný materiál se zárukou až 15 let na dřevokazné houby, hnilobu a hmyz
 • Ekonomicky výhodný díky nulové údržbě a žádným nátěrům
 • Stálobarevý
 • Přírodní vzhled a příjemný povrch
 • S minimálními povrchovými změnami materiálu
 • Bezpečný – protiskluzový, žádné třísky
 • Snadná a rychlá montáž terasy

 

Umělý trávník

Umělé travní koberce mají mimořádně výhodný poměr cena / komfort a v našem případě hraje velmi pozitivní roli i váha, kdy travní koberce jsou tou nejlehčí formou krytiny.     V naší nabídce naleznete příjemné travní koberce s delším vlasem, které jsou tkány hustě a jsou tak velmi pohodlné.

Travní koberce působí velmi realistickým dojmem, který může být umocněn béžovým vlasem mezi klasickým zeleným. Výška vlasu je obvykle 35 mm. A životnost? Výrobce deklaruje 15 let záruky! Ideální je však koberec prohlédnout osobně třeba na našem showroomu.

Kolejnice v trávě

Speciální stavební postup nám umožňuje ukotvení kolejnic podúrovní pozemku. Kolejnice tak zcela splynou s okolím a nikterak neruší při užívání zahrady. Stavební přípravu uložení kolejnic tzv “do trávy” konzultujte s obchodním zástupcem Pojízdných teras.

Řešení pro každý bazén

 • Podélný posuv
 • Dělený posuv
 • Skládaný posuv
 • Příčný posuv
 • Atypický posuv
Ideální volba pro rozlehlejší pozemky. Výška Pojízdné terasy dosahuje pouze 22cm při zachování vysoké nosnosti.
podelny

Kalkulace na míru