Partners | Pojízdné terasy

Partners

INOX POOL Nerezové přelivové bazény

Užijte si pohled na tzv. napnutou hladinu! Voda v bazénu sahá až po horní okraj a vzbuzuje dojem nekončící hladiny. Přelivová mřížka, která je umístěna po obvodu celého skeletu, odvádí vodu až do akumulační nádrže, kde se odsává pomocí cirkulačního čerpadla do předfiltru a poté do filtrační nádoby, kde dojde k úplnému vyčištění. Poté se dokonale vyčištěná voda přes trysky u dna zpět do bazénu.

Webové stránky


CENTRUM-TERAS

CENTRUM-TERAS je společnost s mnohaletými zkušenostmi v oboru, provozující svou činnost od roku 2010. Tak jako naše materiály, i my se stále vyvíjíme, abychom uspokojili požadavky dnešní moderní doby.

Našim cílem je stavět nejen kvalitní, ale hlavně naším zákazníkům cenově dostupné terasy. Toto se nám daří ve spolupráci s výrobcem kompozitních materiálů značky Grinwood, jejichž jsme výhradním zástupcem pro Českou republiku a Slovensko. Díky snadné údržbě, dlouhé životnosti a barevné stálosti se naše terasy stávají atraktivní pro čím dál více zákazníků a naše realizace naleznete u nás i v zahraničí.

Webové stránky


TOUSEK Spolehlivá technologie pro pohon pojezdu

Kdekoli v Evropě, kde půjde o obzvláště spolehlivé a inovativní automatiku pohonů, chceme i nadále hrát rozhodující úlohu. Chceme si neustávajícím vývojem a výrobou ve všech oblastech zajistit náš dlouhodobý úspěch. Veškerá naše práce a jednání se soustřeďuje na úspěch naších zákazníků. Obchody se jak v minulosti tak také v přítomnosti a v budoucnosti dělaly, dělají a budou dělat mezi lidmi. Proto se k naším zákazníkům stavíme vstřícně a přátelsky. Zákazník se musí cítit dobře.

Webové stránky


FERONA Vysoce kvalitní kovové konstrukce teras

Ferona, a.s. je moderní obchodní organizace, zabývající se nákupem, skladováním, úpravou a prodejem hutních výrobků, hutních druhovýrobků, železářského sortimentu a neželezných kovů na bázi velkoobchodu.

Webové stránky


RUBIVIA Moderní, luxusní a designové krby

Vyrábíme ověřené krbové vložky Rubivia a vybíráme pro vás ty nejlepší značky krbů z celé Evropy. Zajišťujeme spolehlivý servis a ve spolupráci se svými partnery dokážeme krb dostat téměř do každého interiéru. Stačí se nás zeptat. Posloužíme vám od výběru a prvního návrhu až po instalaci. Na vás bude jenom škrtnout zápalkou.

Webové stránky


AQUAMARINE SPA Dodavatel precizních bazénů a vířivek

Naše společnost se specializuje na realizaci exkluzivních privátních i komerčních wellness a na prodej designových bazénů, saun a vířivek. Spolupracujeme s partnery, kteří představuji špičku ve svém oboru. Na trhu působíme od roku 1997 a od té doby jsme realizovali již více jak 2200 projektů. Naším cílem je individuální přístup k zákazníkům. Zajistíme veškerý servis v průběhu realizace i po jejím dokončení a specializujeme se také na realizace dle jedinečných přání a požadavků klientů.

Webové stránky

Contacts

phone +420 737 654 455

e-mail export@pojizdneterasy.cz

address Pojízdné Terasy s.r.o.

U Řepory 3059/30

155 00 Praha - Řeporyje

CRN 07074913

TIN CZ07074913

Terms and Conditions


Privacy policy

Contact us

I agree with the Privacy policy

This webiste use cookies. In case you agree with that please click on the "I agree" button bellow. Details can be found on a page Privacy policy.