Udáváme směr

Jako přední český výrobce bazénového zastřešení Pojízdnou terasou nastavujeme v oboru trendy a směry, které posléze přebírají menší výrobní firmy napříč celým trhem. Za veškerou naší výrobou stojí dlouhé roky vývoje a projektování – nastřádané zkušenosti aplikujeme do projektování konstrukcí Pojízdných teras. Našim klientům tak můžeme garantovat špičkové produkty s dlouhodobou životností. Naší konkurenci pak garantujeme, že dokážeme napravit jakékoliv jejich pochybení.

Vývojové centrum a výrobní závod se nachází ve středních Čechách odkud také vyjíždějí Pojízdné terasy do celé Evropy. Jsme velmi hrdí na náš profesionální tým, který se nám daří rozšiřovat a který stojí za tímto skvělým českým produktem od začátku až do konce. Zakládáme si na kvalitní individualizované výrobě, rychlém a flexibilním servisu a produktech navržených přesně dle představ každého zákazníka – přesně v duchu hesla: Milujte svou zahradu.

Projektování

Na počátku každé instalace jsou zjišťovány místní dispozice pozemku s ohledem na podloží v okolí bazénu, sněhovou oblast, ve které se lokalita nachází a prostorové možnosti pro odsun terasy. Po získání těchto vstupních údajů přichází na řadu autorizovaný statický výpočet pro daný typ terasy – terasa s příčným posuvem pro instalaci v Praze je dimenzována jinak než podélně posuvná terasa v Krkonoších. Standardně je pojízdná terasa dimenzována pro nosnost 100 kg/m2 (+ k tomu započítán bezpečnostní koeficient 50 kg/m2) a těžkou krytinu o váze 30-35 kg/m2. Ve výše umístěných lokalitách jsou terasy dimenzovány dokonce až pro nosnost 400 kg/m2 a více.

Materiál konstrukce a spojovací materiály

Nosná konstrukce je vyráběna ze špičkových hliníkových nosníků šarže EN AW-6060 T6 jež garantuje nehnutou životnost v agresivním prostředí s přítomností vody. Stejně tak je tomu u spojovacích materiálů, kdy naše výroba používá výhradně nerezové komponenty třídy A4, tedy s odolností i proti soli a slané vodě.

Svařování hliníkových profilů probíhá metodou TIG, jež klade vysoké nároky na zručnost technika. Sváry tak procházejí zkouškou pevnosti při pravidelných zátěžových testech, které provádíme v naší výrobě. Vše je podřízeno nosnosti a pevnosti Pojízdných teras – na rám jsme schopni poskytovat 10 let záruky a na pohyblivé a výměnné součástky pak klasické 2 roky.

Stavba a instalace

Díky robustní konstrukci a kvalitním plným krytinám dosahuje váha Pojízdné terasy úctyhodných parametrů. Je tak nutné mít pro instalaci vždy základy vybudované ze ztraceného bednění. V rámci nákupu Pojízdné terasy, vždy připravujeme dokumentaci přímo pro danou terasu, dle které investor připraví svůj pozemek pro realizaci terasovým zakrytím.

V případě, kdy plánujete budovat nový bazén, doporučujeme před realizací již zohlednit výkopové práce i pro terasové zakrytí.

Novinky

VYVINULI JSME NOVÉ MOTORY!

 

Naši klienti se již brzy mohou těšit na nový typ elektromotoru s příkonem pouhých 24V! Tuto revoluční novinku nyní dotahují naši specialisté na elektroinstalace a jakmile projde homologizací uvedeme ji na trh. Jak je v naší firmě tradicí – jedná se o ryze český výrobek.

ZCELA NEHLUČNÝ POSUN TERASY? ŽÁDNÝ PROBLÉM!

 

Pro naše zákazníky chceme jen to nejlepší – snažíme se pracovat pouze s ověřenými materiály s maximem komponentů naší výroby. Stejné platí i u “pohybového ústrojí” našich teras. Bezvadný a naprosto nehlučný chod obstarávají kolejnice a ložisková kolečka ze silonových vláken naší vlastní výroby!

NOVÝ TYP TERASY? DĚLENĚ SKLÁDANÝ MODUL JE TU

 

Naše terasové zakrytí plní nejen funkci bezpečnostní a designovou, ale vyniká i ve své praktičnosti. Posledním důkazem je nejnovější typ dělené skládané terasy, který vyžaduje pouze poloviční prostor oproti standardním terasám. Moduly se automaticky skládají pod sebe a při standardní nosnosti zase o něco více šetří pozemek investorů. Stavte své sny s profesionály;)

Řešení pro každý bazén

  • Podélný posuv
  • Dělený posuv
  • Skládaný posuv
  • Příčný posuv
  • Atypický posuv
Ideální volba pro rozlehlejší pozemky. Výška Pojízdné terasy dosahuje pouze 22cm při zachování vysoké nosnosti.
podelny

Kalkulace na míru