Partneři za které ručíme

Centrum Teras

drevoplastove-terasy.cz

CENTRUM-TERAS je společnost s mnohaletými zkušenostmi v oboru, provozující svou činnost od roku 2010. Tak jako naše materiály, i my se stále vyvíjíme, abychom uspokojili požadavky dnešní moderní doby.

Našim cílem je stavět nejen kvalitní, ale hlavně naším zákazníkům cenově dostupné terasy. Toto se nám daří ve spolupráci s výrobcem kompozitních materiálů značky Grinwood, jejichž jsme výhradním zástupcem pro Českou republiku a Slovensko.

Nerezové bazény InoxPool

nerez-bazen.cz

Jsme český výrobce špičkově zpracovaných prefabrikovaných nerezových bazénů – partnerská firma Pojízdných teras. Specializujeme se na výrobu a montáž přelivných i skimmerových koupacích těles s maximálním ohledem na materiálovou spotřebu. Tím šetříme našim klientům čas a peníze. Rádi připravíme kalkulaci vašeho nového bazénu na míru i Vám!

Moderní Krb

modernikrb.cz

Vyrábíme ověřené krbové vložky Rubivia a jsme předním dodavatelem renomovaných výrobců Rocal, Traforat, Totem a Il Elemento.

Zajišťujeme spolehlivý servis a ve spolupráci se svými partnery dokážeme krb dostat téměř do každého interiéru. Rádi budeme konzultovat vaše plány a vize. Posloužíme vám od výběru a prvního návrhu až po instalaci. Na vás bude jenom škrtnout zápalkou.

DaD Plus

dadplus.cz

Firma D & D plus, s.r.o., je společnost vzniklá v roce 2002 ze sdružení fyzických osob Pavla Selichara a Václava Havelky. Oba nejdříve zcela samostatně a nyní již společně se zabýváme především technologií úpravy vody pro bazény, whirlpooly a okrasná jezírka. Dále jsme dodavateli parních kabin, saun a masážních sprchových koutů.

Naše společnost úzce spolupracuje s firmou BWT ČR, s.r.o., pro kterou jsme hlavním dodavatelem montážních a dříve i projekčních prací. Z tohoto důvodu je většina referenčních staveb úzce spojena s touto firmou.

PoolPro s.r.o.

poolpro.cz/

Jsme rodinná firma se sídlem v Říčanech u Prahy, zakládáme si na osobním a inovativním přístupu a perfektním zákaznickém servisu. Specializujeme se na výstavbu privátních bazénů na míru, jsme pro Vás spolehlivým partnerem už od roku 2013.

FERONA – železná jistota

ferona.cz

Ferona, a.s. je moderní obchodní společnost, zabývající se nákupem, skladováním, úpravou, logistikou a prodejem hutních výrobků, hutních druhovýrobků, železářského sortimentu a neželezných kovů na bázi velkoobchodu. Ferona, a.s. působí v České republice, na Slovensku a v Polsku.

Součástí naší společnosti je Pragmet, a.s., která je zaměřena na automotiv. Dále je to FTP, která je zaměřena na materiály z plastů a kompozitních-hybridních materiálů.

BEST WATER TECHNOLOGY

bwt.com

Naše jméno říká za vše: Vnímáme to jako naši misi vyvíjet nejlepší produkty a služby pro úpravu vody. Ještě více: voda je naším posláním. Zajišťujeme hygienu, bezpečnost a ochranu zdraví při každodenním kontaktu s vodou. Každý den zkoumáme inovativní řešení a pracujeme na dalším vývoji sebe a našich produktů.

S cílem nabídnout našim zákazníkům systémy, technologie a služby pro úpravu vody a současně chránit zdroje naší modré planety.

Terasy Jelínek s.r.o.

www.terasyjelinek.cz/

Specializujeme se na výrobu dřevěných teras, pergol, altánů, ale i zahradního nábytku. Zabýváme se pokládkou teras z evropských i exotických dřevin. Pracujeme s dřevinami prvotřídní kvality a jakosti od prověřených dodavatelů s garancí 100% pravosti původu.

Nejčastěji vyrábíme terasy ze sibiřského modřínu, který poskytuje ideální poměr cena/výkon. Exotické dřeviny jsou rovněž oblíbené, jednak kvůli netradičnímu designu, zároveň jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům.

Terasa na Klíč

terasanaklic.cz/

Od roku 2019 pro Vás zajišťujeme terasu na klíč od přípravy podloží, výběru vhodného materiálu, návrhů, dopravy, montáže až po údržbu.

Nejčastěji si u nás objednáváte montáž a údržbu terasy z exotických dřevin. V nabídce máme ale také terasy z evropského dřeva, z wpc z dlažby nebo dřevěné ploty.

Terasy stavíme po celé České republice a sídlo máme v Kutné Hoře.