Pojízdné terasy | Pojízdné terasy

Stylové zastřešení bazénů pojízdnou terasou

Stylové zastřešení bazénů pojízdnou terasou - Úvodní obrázek

Pojízdné terasy

Pojízdné terasy představují designově unikátní zastřešení pro vaše bazény, domácí jezírka či jejich filtrace, zapuštěné vířivé vany do země či jakýchkoliv jiných podzemních prostor.

Naše bazénové řešení splňuje hlavní požadavky dnešních rodin:

Víceúčelové využití zastřešení bazénů

Naše pojízdné terasy vynikají zejména svou využitelností. Díky našemu pochozímu zastřešení bazénů posuvnou terasou využijete plně prostory, které byste běžným zakrytím bazénů nevyužili.

Mluvíme o plnohodnotné posuvné terase, která nejen zastřeší váš bazén, ale díky své nosnosti, která umožňuje po krytu chodit, ji můžete dále maximálně a plnohodnotně využívat i k jiným aktivitám a relaxaci. Pojízdnou terasu můžete využít pro zahradní sezení, opalování, grilování s přáteli či jako hrací plochu pro děti.

Chytré a bezpečné zakrytí bazénu pochozí terasou

Nejčastější obavy rodičů při pořizovaní rodinných zapuštěných bazénů či jezírek je bezpečnost dětí. Tato starost pro vás naprosto odpadá. Kompaktní bazénové zastřešení nejen šetří prostor a plochu vaší zahrady, ale zajistí maximální bezpečí vašich dětí a mazlíčků, kteří po ni mohou běhat po celý rok.

Bazénový kryt současně zamezuje spadu nečistot do vody a díky izolaci se automaticky zamezí odpaření vody, což šetří i vaše peníze a čas na čištění a dopouštění bazénu.

Jednoduché ovládání terasy

Zakrytí a odkrytí bazénu je otázkou několika vteřin.  Odsunutí terasy je velmi snadné, pro děti však zabezpečené a více méně nemožné.

Nabízíme terasy jak manuální, tak s automatickým pohonem. Výhodou automatického pohonu je, že ničím nemusíte hýbat, ani nic odsouvat či se ohýbat. Jednoduše zmáčknete tlačítko a kryt bazénu automaticky vyjede a zajede zpět do několika vteřin.

Individuální možnosti zastřešení bazénu

Naše zastřešení bazénů posuvnou terasou podléhají individuálním požadavkům a návrhům každého zákazníka. Na vaše přání je možné vyrobit různé velikosti a tvary teras.

Profi

Orientační cena systému za m2

Materiál bez montáže: 1600 Kč bez DPH*

Terasa na klíč: 2000 Kč bez DPH*

Barevnost

Teak
Brown
Exotic Brown
Colorado Brown
Stone Grey
Mixed Black

Style

Orientační cena systému za m2

Materiál bez montáže: 1350 Kč bez DPH*

Terasa na klíč: 1750 Kč bez DPH*

Barevnost

Teak
Brown
Exotic Brown
Colorado Brown
Stone Grey
Mixed Black

Nature

Orientační cena systému za m2

Materiál bez montáže: 1600 Kč bez DPH*

Terasa na klíč: 2000 Kč bez DPH*

Barevnost

Teak Cloud
Mocha Cloud
Chocolate Ancient

Kontakty

telefon +420 604 550 041

e-mail info@pojizdneterasy.cz

adresa Pojízdné Terasy s.r.o.

Mánesova 1374/53

120 00 Praha 2 - Vinohrady

07074913

DIČ CZ07074913

Obchodní podmínky


Podmínky zpracování osobních údajů

Napište nám


Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů.

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.